loading

Toptan ve Perakende Satışlarda Farkımızı Ortaya Koyuyoruz!

About Us Image

16+

Yıllık Tecrübe

Hakkımızda.

Şirketimiz otomotiv yedek parça sektöründe ki faaliyetlerine 2008 yılından başlamıştır.

Faaliyete başladığımız günden itibaren binek araç modellerinde her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir. Güvenirliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız 2014 yılında Zile Oto Yedek Parça şubesini açarak aynı kalite ve hizmet anlayışını yeni şubesinde de bölge halkının hizmetine sunmuş ve ilk tercih noktası haline gelmiştir.

Yedek parça sektöründe ki yenilikleri takip eden firmamız 2018 yılında yeni bir yatırım yaparak Renault-Dacia ve Fiat araça gruplarında orijinal ve yan sanayi ürünlerin ithalat ve toptan satışını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Bu alanda yatırımlarını büyülten firmamız 2023 yılı itibariyle hizmetlerine Bika Otomotiv Yedek Parça İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adında müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaya devam etme kararı almıştır.

İthalat.

Yedek parça pazarının ihtiyaçları doğrultusunda Renault Orijinal yedek parçalarının ithalatını gerçekleştirmekteyiz. Amacımız müşterilerimize doğru ürünü doğru fiyata en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Bu doğrultuda her geçen gün ürün çeşitliliğimiz artırarak, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek alanımızda tercih edilen ilk firma olmayı amaçlamaktayız.

About Us Image

Müşterimiz Olmak İster Misiniz?

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ
HIZLI KARGO
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
YARDIM & DESTEK